Multimediální tvořivá agentura, machři na zvuk a PODCASToví gurůové :) Od obsahu k podcastům a audioknihám...

Podpořme se vzájemně, vyrosteme spolu

Podpořme se vzájemně, vyrosteme spolu #1 + Babybox výzva

Rate this post

Motivujeme, pomáháme, rosteme. Dejme šanci vyrůst. Přestože mnozí nemůžeme vykonávat své zaběhlé činnosti, získali jsme prostor naučit se něco nového. Nechme se inspirovat lidmi, kteří pomáhají druhým. Zapojme se do této výzvy s pomocí, pochopením i porozuměním.

Výzvu a rozhovory si poslechněte

podcast si můžete přehrát také na své oblíbené podcastové službě

Apple podcasts
Apple podcast
Spotify
Spotify
Google podcast
Google podcast

Média jsou přeplněná hrozbami a strachem. My pro vás máme motivaci a inspiraci. Spojili jsme se telefonicky s několika inspirativními osobnostmi.

Výzva: „Pomozme miminkům vyrůst – pomoc pro babyboxy“

Spojili jsme se s panem Ludvíkem Hessem, „babydědkem“, který požádal FLASHradio.online o pomoc. Nelehká situace v republice způsobila odliv větších dárců a mecenášů pro instalace babyboxů – nejvíc spěchá montáž a instalace babyboxu v Mělníku. Ale na řadě bude výměna i dalších a montáž nových ve městech Žďár nad Sázavou, Louny a Tachov. Po republice je 76 babyboxů a započala jejich postupná výměna, protože jako zařízení zastarávají.

Finanční dary posílejte na účet uvedený na stránkách: https://www.babybox.cz. Kontakty na Ludvíka Hesse naleznete tamtéž.

Sdílejte tuto výzvu. Poslechněte si tento díl podcastu na své oblíbené podcastové síti…

 

Pořádná porce motivace a inspirace v tomto dílu podcastu:

A ještě poděkování

Tento podcast jsme nahráli 17. března 2020, kdy chodí lidé na ulici s rouškami kvůli hrozbě koronaviru. Děkujeme všem za projevy laskavosti a srdečnosti, které jsme zaznamenali nejenom na internetu. Jen si tak říkáme, zda se takovéto semknutí, ohleduplnost a vděčnost musí objevovat pouze v případě nějaké vážné hrozby a proč o takovýchto skutcích nepíší velká média pravidelně a často…

Podpořme se vzájemně, vyrosteme spolu…

Michal Dušek

Připravujeme podcast „Víc než se zdá“, rozhovory „Hrdinové všedních dní“ a naši specialitu - audiočlánky. Pomáháme lidem s tvorbou jejich podcast kanálů, blogery učíme převádět jejich obsah na podcast a zvyšovat svůj dosah.

Mám za sebou přes 25 let praxe s tvorbou webů, logotypů, grafikou, sazbou a DTP, kódováním, copywrightingem, marketingem, 15 let s fotografií, výrobou virtuálních prohlídek, programováním, 7 let zkušeností s tvorbou videí. Desítky úspěšných projektů mé limity posouvají dál a dál. I díky tomu vidím věci v souvislostech. Své zkušenosti tak uplatňuji v individuálních konzultacích nebo školeních. Včasnou konzultací můžete ušetřit svůj čas i energii a nasměrovat se jinak a lépe.

A úplně nejvíc ovšem miluju své děti s nimiž jsme v roce 2016 začali připravovat projekt Nepečené dorty.

Poskytujeme mediální prostor - pomáháme firmám s prezentací i obsahem:

Prezentujte se prostřednictvím rádia. Využijte pro propagaci prostoru ve vysílání (play.flahradio.online) nebo v obsahové části prezentace (web: flashradio.online).

FLASHradio.online

Mediální prostor pro prezentaci produktů, služeb a firem v souvislosti se stavěním, rekonstrukcemi a vybavením domů, bydlením, zahradou a hobby (www.vseprovasdum.cz).

VSEPROVASDUM.cz
Komentáře