Multimediální tvořivá agentura, machři na zvuk a PODCASToví gurůové :) Od obsahu k podcastům a audioknihám...

Co je to networking? O síťování a vztazích. Gabriela Mrkvicová

Co je networking, proč se lidé síťují a jak komunikují? Rozhovor o podnikání a vztazích s Gabrielou Mrkvicovou, hrdinkou všedního dne

5/5 - (1 vote)

Jak dát svému podnikání nebo životu křídla? K čemu je dobrý networking? A jak je to s mezilidskou komunikací a strachy, které nás brzdí? Povídali jsme si s hrdinkou všedního dne, věčně usměvavou a pozitivně naladěnou Gábi Mrkvicovou, networkerkou, moderátorkou a majitelkou Podnikatelského klubu Smart Network.

Musím říct, že když jsem se před časem s Gábi setkal poprvé na jednom z podnikatelských setkání v Brně, pohltila mne energie z ní vyzařující na všechny strany a rozzářila tam nálady všem přítomným na networkingovém setkání u snídaně. A podobně tam na mě působilo i značné množství lidí. Pochopil jsem, proč tento klub funguje. Je to o lidech a vztazích. Různorodosti a jakési všehochuti tvorby, zájmů, záměrů, služeb i produktů, toleranci a především vzájemné ochotě si pomáhat.

A tak jsem se do Brna vypravil znovu. Tentokrát, abychom si mohli s Gábi Mrkvicovou popovídat nejenom o networkingu…

Poslechněte si rozhovor s Gabrielou Mrkvicovou z cyklu „Hrdinové všedních dní“ v rámci podcastu „Víc než se zdá“:

podcast si můžete přehrát také na své oblíbené podcastové službě

Apple podcasts
Apple podcast
Spotify
Spotify
Google podcast
Google podcast

Odkazy na související weby:

  • Podnikatelský klub Smart Network:
  • Gabriela Mrkvicová:
Michal Dušek

Připravujeme podcast „Víc než se zdá“, rozhovory „Hrdinové všedních dní“ a naši specialitu - audiočlánky. Pomáháme lidem s tvorbou jejich podcast kanálů, blogery učíme převádět jejich obsah na podcast a zvyšovat svůj dosah.

Mám za sebou přes 25 let praxe s tvorbou webů, logotypů, grafikou, sazbou a DTP, kódováním, copywrightingem, marketingem, 15 let s fotografií, výrobou virtuálních prohlídek, programováním, 7 let zkušeností s tvorbou videí. Desítky úspěšných projektů mé limity posouvají dál a dál. I díky tomu vidím věci v souvislostech. Své zkušenosti tak uplatňuji v individuálních konzultacích nebo školeních. Včasnou konzultací můžete ušetřit svůj čas i energii a nasměrovat se jinak a lépe.

A úplně nejvíc ovšem miluju své děti s nimiž jsme v roce 2016 začali připravovat projekt Nepečené dorty.

Poskytujeme mediální prostor - pomáháme firmám s prezentací i obsahem:

Prezentujte se prostřednictvím rádia. Využijte pro propagaci prostoru ve vysílání (play.flahradio.online) nebo v obsahové části prezentace (web: flashradio.online).

FLASHradio.online

Mediální prostor pro prezentaci produktů, služeb a firem v souvislosti se stavěním, rekonstrukcemi a vybavením domů, bydlením, zahradou a hobby (www.vseprovasdum.cz).

VSEPROVASDUM.cz
Komentáře