Multimediální tvořivá agentura, machři na zvuk a PODCASToví gurůové :) Od obsahu k podcastům a audioknihám...

Nina Mlynarczyková

S intuicí je život snazší. Táhnout k sobě! učí Nina Młynarczyková, hrdinka všedních dní

5/5 - (2 votes)

Jak je to se sebeláskou a proč potlačujeme svoji sebehodnotu? Jak být sám/sama sebou? Co se může stát, když se začneme řídit svojí intuicí? Čím nám prospívá správné dýchání a jak poznat dobrého kouče? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky objevíte v rozhovoru s Ninou Młynarczykovou, čarodějkou a průvodkyní plným potenciálem. Nina vrací lidi zpět na svoji vlastní cestu a učí je narovnat se ve své síle. Aby byli šťastní a spokojení, musí táhnout zpátky k sobě. Odpovědi hledejte ve svém středu, svém vnitřním hlasu, své intuici. 

Nina pomáhá nejenom ženám podnikatelkám koncentrovat pozornost, soustředit se na věci důležité. Vede lidi prostřednictvím konzultací, kurzů i meditací. Své zákazníky si před osobními konzultacemi a koučinkem vyzpovídá, aby obě strany zjistily, že jsou v souladu. Je autorkou několika kurzů, včetně online prostředí.

Poslechněte si rozhovor s Ninou Młynarczykovou z cyklu „Hrdinové všedních dní“ v rámci podcastu „Víc než se zdá“:

podcast si můžete přehrát také na své oblíbené podcastové službě

Apple podcasts
Apple podcast
Spotify
Spotify
Google podcast
Google podcast

Odkazy na související weby:

  • Facebook (nejrychlejší aktuality) Skrytá Bohyně v nás:
  • Facebook Sebeláska pro muže:
  • Skrytá Bohyně v nás:

#hrdinovevsednichdni #vicnezsezda #ninamlynarczykova #skrytabohynevnas #sebelaska

Michal Dušek

Připravujeme podcast „Víc než se zdá“, rozhovory „Hrdinové všedních dní“ a naši specialitu - audiočlánky. Pomáháme lidem s tvorbou jejich podcast kanálů, blogery učíme převádět jejich obsah na podcast a zvyšovat svůj dosah.

Mám za sebou přes 25 let praxe s tvorbou webů, logotypů, grafikou, sazbou a DTP, kódováním, copywrightingem, marketingem, 15 let s fotografií, výrobou virtuálních prohlídek, programováním, 7 let zkušeností s tvorbou videí. Desítky úspěšných projektů mé limity posouvají dál a dál. I díky tomu vidím věci v souvislostech. Své zkušenosti tak uplatňuji v individuálních konzultacích nebo školeních. Včasnou konzultací můžete ušetřit svůj čas i energii a nasměrovat se jinak a lépe.

A úplně nejvíc ovšem miluju své děti s nimiž jsme v roce 2016 začali připravovat projekt Nepečené dorty.

Poskytujeme mediální prostor - pomáháme firmám s prezentací i obsahem:

Prezentujte se prostřednictvím rádia. Využijte pro propagaci prostoru ve vysílání (play.flahradio.online) nebo v obsahové části prezentace (web: flashradio.online).

FLASHradio.online

Mediální prostor pro prezentaci produktů, služeb a firem v souvislosti se stavěním, rekonstrukcemi a vybavením domů, bydlením, zahradou a hobby (www.vseprovasdum.cz).

VSEPROVASDUM.cz
Komentáře