Multimediální tvořivá agentura, machři na zvuk a PODCASToví gurůové :) Od obsahu k podcastům a audioknihám...

Audio články - převádíme obsah na audio

Co je to „audio článek“?

Zvuková podoba článku. Ve své podstatě podcast. Audio-článek přidává další možnosti mediálního dosahu psaných článků a rozšiřuje čtenářskou základnu o posluchače. Audio článek je obvykle ke stažení ve formátu .mp3, který je vhodný pro přehrávání i v mobilech a kdekoliv na cestách. Audio podoba článku není omezující pro posluchače - na rozdíl od čtenáře, který musí trávit svůj čas čtením, může si posluchač obsah sdělení vyslechnout třeba cestou v autě.

a) Naučíme vás vytvořit audio-článek

Skrze osobní konzultace a školení nebo v některém z kurzů vás naučíme, jak kvalitně nahrávat, střihat a publikovat. Naučíme vás, jak vytvořit vlastní podcast kanál.

b) Zpracujeme vám audio-články

Váš obsah zpracujeme jako audio, dodáte-li obsah. Varianta vhodná pro blogery, obsahové agentury a firmy s kvalitním obsahem na webu. Máte-li co sdělit...

Zvyšujeme dosah textového sdělení

Rozšiřte své čtenářské publikum o posluchače!

Audio je opomíjeným mediálním formátem. Máte-li obsah na svém webu, máte-li vytvořené nějaké dílo, využijte jeho potenciálu, využijte potenciálu svého obsahového webu a rozšiřme společně vaše dílo a převeďme ho do pohodlnějšího formátu - zvýšíte tak svůj dosah. 

Audio články

Výhody Audio článků:

  • audiočlánky rozšiřují vaše publikum čtenářů o posluchače
  • nemusíte trávit čas čtením (sedět u počítače či mobilu a soustředit svoji pozornost na čtení)
  • jako posluchač získáte větší volnost a přesto zjistíte obsah autorského díla - prostě si to poslechnete třeba cestou do práce
  • audio články se mohou stát základem pro váš podcastový kanál
  • podcast kanál s audio články (a dalším obsahem) má své vlastní „virálně - propagační cestičky“ a zvyšuje dosah k dalšímu publiku

Audio články se mohou stát základem pro váš podcast kanál (nebo jeho součástí).

naše Audio články:

Audio články si přehrajete v přehrávači. Jsou ve formátu .mp3 a dají se též stáhnout. Je dovoleno je šířit v nezměněné podobě.

Objednávka - nechte si převést obsah na audio článek:

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Audio služby:

Jingel - hudební předěl

Nejčastěji se používá jako předěl mezi informačními nebo hudebními bloky. Jingle bývají zvukově přizpůsobené celkové zvukové grafice projektu či rádia.

Zobrazit ukázky + více informací

Reklamní spot / Sponzorský odkaz

V reklamním spotu zazní všechny důležité informace - o firmě, produktu, kontakty, způsobu a místu nákupu... Ve „sponzoráku“ se propaguje firma, ne produkt.

Zobrazit ukázky + více informací

Audio znělka - zvukové logo

Znělka je hlavní identifikátor, který se používá jako zvukové logo projektu, stanice, podcastu i pořadu. Audio znělka bývá součástí video znělky pro tv pořady, video kanály a videa.

Zobrazit ukázky + více informací

Upoutávka - sebereklama

Jako reklamní spot, ale je určena pro sebeprezentaci vlastního programu. Stupňující se frekvence opakování upoutávek ve vysílání graduje v posledním týdnu před termínem.

Zobrazit ukázky + více informací

Nahrávání rozhovorů

Vy si připravíte hosta, my za vámi přijedeme s technikou a váš rozhovor nahrajeme.

Více informací

Spojte se s námi a stručně můžeme probrat vaše potřeby a požadavky.

+420 608 020 253