Multimediální tvořivá agentura, machři na zvuk a PODCASToví gurůové :) Od obsahu k podcastům a audioknihám...

Záznam audia (vaše rozhovory) pro vás

Jak to probíhá?

Chcete se pustit do audia? Potřebujete a chcete kvalitní zvuk pro vaše videa? Chcete nahrávat podcast, rozhovory? A nemáte techniku? Potřebujete poradit nebo to přímo pomoct zaznamenat/nahrát?

Domluvíme podrobnosti - místo, termín, co je třeba, kolik osob budeme nahrávat, atd. My přijedeme s technikou a specialistou na zvuk a nahrávání, vy si připravíte prostor a hosta.

Váš rozhovor může být autentický natočený přímo v prostředí, kde je váš host „jako doma“. Takto jsme přímo ve prostorách skladu natočili rozhovor s majitelem a marketingovým ředitelem ELMS Service, Dominikem Formánkem.

Podrobnosti objevíte v článku: „Fulfillment vám uvolní ruce a daruje čas – rozhovor o logistice s Dominikem Formánkem, hrdinou všedních dní

Pomáháme budovat Podcast kanály zákazníkům

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Audio služby:

Jingel - hudební předěl

Nejčastěji se používá jako předěl mezi informačními nebo hudebními bloky. Jingle bývají zvukově přizpůsobené celkové zvukové grafice projektu či rádia.

Zobrazit ukázky + více informací

Reklamní spot / Sponzorský odkaz

V reklamním spotu zazní všechny důležité informace - o firmě, produktu, kontakty, způsobu a místu nákupu... Ve „sponzoráku“ se propaguje firma, ne produkt.

Zobrazit ukázky + více informací

Audio znělka - zvukové logo

Znělka je hlavní identifikátor, který se používá jako zvukové logo projektu, stanice, podcastu i pořadu. Audio znělka bývá součástí video znělky pro tv pořady, video kanály a videa.

Zobrazit ukázky + více informací

Upoutávka - sebereklama

Jako reklamní spot, ale je určena pro sebeprezentaci vlastního programu. Stupňující se frekvence opakování upoutávek ve vysílání graduje v posledním týdnu před termínem.

Zobrazit ukázky + více informací

Nahrávání rozhovorů

Vy si připravíte hosta, my za vámi přijedeme s technikou a váš rozhovor nahrajeme.

Více informací

Spojte se s námi a stručně můžeme probrat vaše potřeby a požadavky.

+420 608 020 253