Multimediální tvořivá agentura, machři na zvuk a PODCASToví gurůové :) Od obsahu k podcastům a audioknihám...

Podpořme se vzájemně, vyrosteme spolu

Podpořme se vzájemně, vyrosteme spolu #2 – Renáta Daňková, Barbora Nováková, Marie Krátká

Rate this post

Vítejte u dalšího dílu telefonických minirozhovorů podcastu s inspirativními lidmi. Čekají vás rozhovory se 3 inspirativními ženami. Dozvíte se, proč Renáta Daňková v době karantény místo podnikání přepisuje knihu pro děti a kde si ji můžete přečíst; jak objevit skrytý potenciál svůj i dětí a odhodlat se k psaní článků i další tipy od copywriterky Barbory Novákové; a s Marií Krátkou si popovídáme o tématu zbraně a jak využít dny volna.

Rozhovory si poslechněte

podcast si můžete přehrát také na své oblíbené podcastové službě

Apple podcasts
Apple podcast
Spotify
Spotify
Google podcast
Google podcast

 

Pořádná porce motivace a inspirace v tomto dílu podcastu:

  • Renáta Daňková, podnikatelka, majitelka kamenného obchodu se sportovním oblečením a zbožím a milovnice aktivních dovolených. Poslání: …. Inspirace zde: kniha pro děti „“ a cestovatelský blog
  • Barbora Nováková, copywriterka. Poslání: Psát pro vás tak, aby vám zákazníci rozuměli a abyste je zaujali. Inspirace: profil na Linked-in (https://www.linkedin.com/in/barbora-nováková-3b0b10b5/)
  • Marie Krátká, instruktorka střelby, obchodní manažerka Střelecké školy Shorty Tactical. Poslání: Spojování lidí, budování vztahů – i ke zbraním… Inspirace: Zbrojní průkazy, profil na Linked-in (https://www.linkedin.com/in/mariekrátká/)

Proč vzniká série podcastů „Podpořme se vzájemně, vyrosteme spolu“?

Rád si s lidmi povídám. Když vám váš čas a pozornost nekradou marketingoví borci, můžete se soustředit sami na sebe. A tak inspirativním lidem volám dál, abychom mohli motivovat také vás…

Okolnosti (Covid-19 a souvislosti) některé z nás o čas připravily a některým se volného času dostává víc, než kdy předtím měli. Situace se dotýká všech – mladých, starých, dětí i důchodců. Školy jsou zavřené, roušky povinné. Někteří pracují z posledních sil, někteří pomáháme z domova. Internet nám poskytuje prostor pro komunikaci. Rodiny tráví čas spolu.

Když jsem dokončil rozhovory s lidmi z prvního dílu podcastu, ozval se nám pan Hess, který nás (FLASHradio.online) požádal o pomoc s babyboxy – viz 1. díl tohoto podcastu. Rozhovor s ním mě inspiroval k názvu „Podpořme se vzájemně, vyrosteme spolu“. Myslím, že název vyjadřuje, oč nám jde.

Co je posláním tohoto seriálu podcastů?

Posláním je ukázat lidem, v čem a s čím jim můžeme pomoct, ukázat možnosti a cesty do čeho se mohou pustit, co jim usnadní život, ukázat na obyčejně neobyčejné hrdiny všedních dní. Budiž vám informace předložené pomohou, inspirují a motivují – ať již k zábavě, pochopení, vztahům, porozumění, podnikání, vzdělání, novým cílům…

Máte-li nějakého svého hrdinu všedních dní, dejte nám vědět. Rádi se s ním spojíme a popovídáme si.

Michal Dušek

Připravujeme podcast „Víc než se zdá“, rozhovory „Hrdinové všedních dní“ a naši specialitu - audiočlánky. Pomáháme lidem s tvorbou jejich podcast kanálů, blogery učíme převádět jejich obsah na podcast a zvyšovat svůj dosah.

Mám za sebou přes 25 let praxe s tvorbou webů, logotypů, grafikou, sazbou a DTP, kódováním, copywrightingem, marketingem, 15 let s fotografií, výrobou virtuálních prohlídek, programováním, 7 let zkušeností s tvorbou videí. Desítky úspěšných projektů mé limity posouvají dál a dál. I díky tomu vidím věci v souvislostech. Své zkušenosti tak uplatňuji v individuálních konzultacích nebo školeních. Včasnou konzultací můžete ušetřit svůj čas i energii a nasměrovat se jinak a lépe.

A úplně nejvíc ovšem miluju své děti s nimiž jsme v roce 2016 začali připravovat projekt Nepečené dorty.

Poskytujeme mediální prostor - pomáháme firmám s prezentací i obsahem:

Prezentujte se prostřednictvím rádia. Využijte pro propagaci prostoru ve vysílání (play.flahradio.online) nebo v obsahové části prezentace (web: flashradio.online).

FLASHradio.online

Mediální prostor pro prezentaci produktů, služeb a firem v souvislosti se stavěním, rekonstrukcemi a vybavením domů, bydlením, zahradou a hobby (www.vseprovasdum.cz).

VSEPROVASDUM.cz
Komentáře