Multimediální tvořivá agentura, machři na zvuk a PODCASToví gurůové :) Od obsahu k podcastům a audioknihám...

Peter Armstrong Ondria

Rozhovor o životě, rodině, hudbě i podnikání se slovenským Lousiem Armstrongem, Petrem Ondriou, hrdinou všedního dne

Rate this post

Peter Ondria je slovenský zpěvák, hudebník, showmen a podnikatel. Zpívá a hraje písničky Louise Armstronga a přestože připravuje nové CD s vlastními dynamickými a veselými písněmi, při interpretování písní „Satchmy“ by chtěl zůstat.

Jak se podniká na Slovensku a co ho přivedlo k hudbě? Jak důležitá je podpora rodiny a jaké jsou jeho plány? A co si myslí o dnešním světě a výchově dětí?

Poslechněte si tento rozhovor z cyklu „Hrdinové všedních dní“ s Petrem Amrstrongem Ondriou:

podcast si můžete přehrát také na své oblíbené podcastové službě

Apple podcasts
Apple podcast
Spotify
Spotify
Google podcast
Google podcast

V rozhovoru byly použity ukázky:

  • 04:31 Peter Ondria – OSA (ISRC: SKR461800001)
  • 08:18 Peter Ondria – Leto (ISRC: SKR461800002)
  • 16:39 Peter Ondria – Zaľúbený (ISRC: N/A)
Michal Dušek

Připravujeme podcast „Víc než se zdá“, rozhovory „Hrdinové všedních dní“ a naši specialitu - audiočlánky. Pomáháme lidem s tvorbou jejich podcast kanálů, blogery učíme převádět jejich obsah na podcast a zvyšovat svůj dosah.

Mám za sebou přes 25 let praxe s tvorbou webů, logotypů, grafikou, sazbou a DTP, kódováním, copywrightingem, marketingem, 15 let s fotografií, výrobou virtuálních prohlídek, programováním, 7 let zkušeností s tvorbou videí. Desítky úspěšných projektů mé limity posouvají dál a dál. I díky tomu vidím věci v souvislostech. Své zkušenosti tak uplatňuji v individuálních konzultacích nebo školeních. Včasnou konzultací můžete ušetřit svůj čas i energii a nasměrovat se jinak a lépe.

A úplně nejvíc ovšem miluju své děti s nimiž jsme v roce 2016 začali připravovat projekt Nepečené dorty.

Poskytujeme mediální prostor - pomáháme firmám s prezentací i obsahem:

Prezentujte se prostřednictvím rádia. Využijte pro propagaci prostoru ve vysílání (play.flahradio.online) nebo v obsahové části prezentace (web: flashradio.online).

FLASHradio.online

Mediální prostor pro prezentaci produktů, služeb a firem v souvislosti se stavěním, rekonstrukcemi a vybavením domů, bydlením, zahradou a hobby (www.vseprovasdum.cz).

VSEPROVASDUM.cz
Komentáře