Když se stanete součástí naší komunity, tak zjistíte, že je toho „Víc než se zdá“...

Zpětné reakce a úspěchy našich studentů jsou naší hrdou vizitkou

Jak to ve „Víc než se zdá“ funguje? Výborně!

Vzdělávat se můžete sami on-line. Kdykoliv se vám to hodí - během pauzy, v posilovně, cestou z práce, na výletě... Kurzy obsahují videa, textové informace a pracovní sešity nebo bonusové e-knihy (e-booky).

Možnosti vzdělávání jsou tematicky široké. Ale vždy „výživné“ a hodnotné. Naším cílem je výsledek. Váš růst.

Pokud jste si odpověděli na otázku „PROČ“ se do toho pustit, kurzy i e-knihy obsahují kromě „CO“ máte dělat, také informace „JAK“ to máte dělat.

Využijte věcné diskuze u jednotlivých lekcí, ale také možností konzultací s autory/lektory (prostřednictvím e-mailu a nebo předem domluveného chatu či telefonického rozhovoru).

V on-line kurzu nemusíte nikam dojíždět, přizpůsobovat se lektorovi a hledat prázdná okénka v kalendáři. Někteří lektoři ke kurzu připravili i další výukové materiály jako jsou e-booky, pracovní sešity a praktické příklady, které naplno využijete.

1. Objednáte a zaplatíte

Po objednání a uhrazení zálohové faktury (přístup ke kurzu/e-knize aj.) se stanete členem a přijdou vám přístupové údaje do „členské sekce“ (vždy na e-mail uvedený v objednávce a později jej nelze změnit).

2. Přihlásíte se (online) do sekce pro členy

Na adrese https://procleny.vicnezsezda.cz se pomocí svého e-mailu a doručeného hesla přihlásíte do „členské sekce“ (heslo si můžete pomocí funkce „zapomenuté heslo“ obnovit).

3. Všechno důležité najdete na „nástěnce“

Na stránce „Nástěnka“ máte k dispozici přehled všech zakoupených on-line produktů. Zcela určitě si překontrolujte své osobní údaje. Jsou použity ve všech dokumentech a e-knihách, které si budete stahovat a prohlížet.

4. PDF čtečka nutností (program)

Předpokladem pro poskytování služby a produktů je, že budete mít k dispozici dostatečně rychlý internet, internetový prohlížeč podporující soudobé standardy, program na otevření pdf dokumentů (obvykle je součástí vybavení počítače, telefonu, prohlížeče nebo si můžete např. Adobe Reader zdarma nainstalovat).

5. Čeká vás vzdělávání a práce

Kurzy i knihy vyžadují váš čas, soustředění, pravidelnost a hlavně musíte pro svůj úspěch „pracovat“. Jsou plné praktických úkolů a cvičení.

6. Dozvíte se „JAK“ máte své „CO“ dělat!

Jako lektoři a tvůrci s mnohaletými zkušenostmi (i několik desítek let) víme, že říkat „co máte dělat“ prostě nestačí. Proto se také jasně dozvíte a naučíme vás a ukážeme vám „jak to máte dělat“!

7. Když nevíš, zeptej se!

Členská sekce obsahuje nápovědu. Ke každému kurzu i lekcím můžete psát své dotazy i zkušenosti do diskuze (jasně, stručně, věcně).

8. Rozšiřujeme FAQ

Odpovídáme na vaše nejčastější otázky k produktům, kurzům i lekcím a postupně je umisťujeme do stejnojmenného oddílu a v diskuzích mažeme. Není čas ztrácet čas čtením „stovek stejných otázek“.

9. Vzdělávání je osobní

Všechny kurzy, knihy a dokumenty jsou tzv. „vázány“ na osobu. Jeden přístup = jedna osoba. Licence je nepřenositelná. Pokud byste měli přání o vzdělávání v rámci firem nebo pro celou rodinu, kontaktujte nás.

10. Když vás kniha oslovuje

Všechny dokumenty jsou personifikované a budou vás oslovovat jménem. Ať ve vzdělávací sekci v kurzech nebo v e-knihách. Naším cílem je, abyste vyrostli a naučili se.

11. Členské výhody

Každý člen má určité výhody před nečlenem. A to včetně zvýhodněných nákupů dalších produktů, vstupů na živé akce apod. Členem se stanete již s prvním nákupem.

12. Individuální konzultace a vedení

Potřebujete osobní konzultace? Často však najdete odpovědi i řešení v FAQ a diskuzích u jednotlivých kurzů i e-knih. Ale můžete se domluvit na osobních konzultacích přímo s autorem/lektorem (obvykle jako příplatková služba).

Všechny dokumenty jsou personifikované a veškerý systém a jeho obsah (včetně textů, videí, dokumentů atd.) samozřejmě podléhá autorskému zákonu a je tudíž zakázáno tento obsah jakkoliv šířit. Můžete ovšem kurz či knihu přátelům doporučit (sdílením či zasláním odkazu na stránku s kurzem či knihou - obvykle jsou tyto odkazy umístěny přímo v členské sekci u daného kurzu).

Víc než se zdá

Info pro uživatele

Víc než se zdá

Kontakt