Odpovědí na vaše otázky je Víc než se zdá...

FAQ „Víc než se zdá“

odpovědi na časté otázky

Rádi vám odpovíme na vaše dotazy - prostřednictvím e-mailu i chatu. Zanecháte-li nám své telefonní číslo s dotazem, rádi vám zavoláme v rámci technické podpory zpět.

Jak to u nás funguje?

Jednoduše, přehledně, jasně, věcně, stručně a s výsledky! 🙂 Podrobnosti o fungování systému se dozvíte v části „Jak to funguje?

Ptejte se. Rádi vám odpovíme.

Proč se projekt jmenuje „Víc než se zdá“?

Byla to obvyklá reakce mnoha našich studentů. Většinou získali mnohem víc informací a dovedností, než vůbec doufali. Cvičení a úkoly, ač možná na první pohled nezajímavé, při aplikaci do praxe přinesly výsledky. Také knihy a dokumenty jsou neobyčejné. Obsah je mnohem větší. Kurzy i knihy poskytují více informací a možností. Prostě ve všech směrech je toho mnohem víc, než se zdá 🙂

Kdy dostanu přístup do členské sekce / Kdy obdržím svůj produkt

Jakmile dojde k úhradě (při platbě kartou ihned, jinak po připsání úhrady na náš účet), systém automaticky spáruje platby, vytvoří vám přístup do členské sekce a automaticky odešle na váš email (uvedený v objednávce) přístupové údaje. Svůj produkt naleznete v tzv. „členské sekci“.

Když si zakoupím eknihu, na jak dlouho ji mám k dispozici?

Zakoupením eknihy získáváte doživotní licenci na její aktualizaci a dokonce i na všechna další vydání! Doživotní znamená, dokud budete mít aktivní členství. Stažené eknihy však můžete i nadále používat tak jak je pro vaši osobní potřebu i při vypršení členství. Výjimkou je zrušení licence v okamžiku zjištění porušení autorského zákona. Poté bude pravděpodobně probíhat soudní řízení a dle všeobecných podmínek budete vyzváni k odstranění veškerých kopií eknih. Zatím se to nestalo a tak to ani nepokoušejte.

Lze získat eknihu v rámci kurzu?

Ano. U vybraných eknih je to možné – během nákupu eknihy je vám nabídnuta i možnost dokoupení celého kurzu (ve své podstatě za cenu kurzu vč. knihy).

Na jak dlouho jsou platné licence?

Na tak dlouho, dokud budete mít aktivní přístupy do členské sekce. S každým nákupem produktu se prodlužuje lhůta na dva roky od posledního nákupu. Pokud tedy v průběhu dvou let od prvního nákupu zakoupíte (se všemi výhodami členství) další kurz či knihu, licence se prodlužuje o dobu uvedenou u produktu (obvykle 1 rok u on-line kurzu a 3 mesíce u knih). V opačném případě budete vyzváni k nákupu produktu či platbě tzv. členského poplatku (cca 1000 Kč/rok bez DPH na vykrytí provozních nákladů) a poté se vám členství prodlouží o rok. V případě nákupu dalších produktů se tento členský poplatek nevrací, ale členství se prodlužuje.

Členům odpovídáme v členské sekci

Odpovědi na otázky členů řešíme obvykle v rámci tzv. „členské sekce“. Některé otázky členů, s ohledem na vzdělávací kurz, jsou osobního charakteru a tudíž odpovídáme soukromě (např. emailem).

Víc než se zdá

Info pro uživatele

Víc než se zdá

Kontakt